WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

3. Taraf Denetimleri

3. Taraf Denetimleri

06 Temmuz 2020, 16:54
3. Taraf Denetimleri

Yeni Normalde Çalışma Hayatına Güvenle Yeniden Başlamaya Hazır mısınız?

Sağlıklı İşyeri programımız ile yeni normale hazır olup olmadığınızı öğrenin, çalışmalarınızı güven içinde sürdürün. T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan işletmelere özgü COVID-19 genelgelerine dayanarak kendi özdeğerlendirmenizi yapın ya da gelin biz sizi üçüncü taraf bağımsız bir belgelendirme kuruluşu olarak denetleyelim. Sağlık İşyeri Programları, EkaGlobal Uluslararası Belgelendirme’ın 25 yıldır birçok sektörde denetim, gözetim ve sertifikasyon hizmetleri ile kazandığı deneyim ve güvence ile hazırlanmıştır.
Özdeğerlendirme süreci ile detaylı kontrol listelerimizi kullanarak kendi altyapınızın yeni normale dönmeye hazır olup olmadığını görün.

Sağlıklı Turizm Belgelendirme programı, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşları ve yabancı ziyaretçilere, ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna uzanan geniş bir yelpazede bir dizi alınması önerilen tedbirleri tanımlıyor.

Sağlıklı Turizm Belgesi’nin amacı, Covid-19 pandemisinin olumsuz etkilerinin sona ereceği döneme hazırlık olarak, Turizm İşletmelerinin faaliyetlerine yeniden başlayacağı dönemde, tüketicide oluşan Covid-19 bulaşma endişesi, yüksek hijyen ve güvenlik beklentilerini karşılamak üzere yapılması gereken çalışmaları, iş yerlerinde çalışanlara yönelik eğitim programlarının planlanması, Covid-19 virüsünün bulaşmasını önlemeye yönelik usul ve esasları belirlemektir.

+90 232 483 29 29 ve +90 532 621 35 35 telefonlarımızdan veya info@ekaglobal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan denetim taleplerinize 24 saat, yerinde denetim taleplerinize ise 48 saat içerisinde geri dönüş yapmaktayız.

EKAGLOBAL Uluslararası Belgelendirme; sektörde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Teknik Kontrol, 2. Taraf Denetim, Personel Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Fuarcılık, Savunma Sanayi Müşavirliği, KVKK Danışmanlığı, OSGB Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

  • +90 232 483 29 29

  • +90 532 621 35 35

  • info@ekaglobal.com.tr

  • Şair Eşref Bul No:18 Altay İş Merkezi D: 602 Çankaya 35210 Konak İZMİR / TÜRKİYE info@ekaglobal.com.tr __________________________________ 1750 Sismet Road MISSISSAUGA TORONTO ONTARIO L4W 1R6 / CANADA info@ethiccert.com __________________________________ Kaiserstrasse 5 40479 Düsseldorf / ALMANYA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Gezegen Sokak No:1/11 G.O.P. Çankaya ANKARA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Bağdat Cad. No:168 / 3 Fenerbahçe Kadıköy / ISTANBUL info@ekaglobal.com.tr

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı