WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

 • Adres

Site içi arama

CMMI – Capability Maturity Model Integration

CMMI – Capability Maturity Model Integration

19 Aralık 2020, 21:14
CMMI – Capability Maturity Model Integration

CMMI – Capability Maturity Model Integration

Her organizasyonun kabiliyetleri vardır. Pek çoğunda olmayan ise, bu kabiliyetleri en iyi uygulamalara göre karşılaştırabilecekleri ve hangileri ile daha yüksek performans elde ettiklerini belirleyebilecekleri bir süreç.

Siz de süreçlerinizi uluslararası kabul görecek şekilde iyileştirerek prestijinizi ve karlılığınızı arttırabilir, yazılım geliştirme sürecinde oluşabilecek riskleri en düşük değerlere çekebilirsiniz.

Neden Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen yazılım şirketleri CMMI belgesine ihtiyaç duyarlar? Size ne gibi bir fayda sağlar?

 1. CMMI belgesi alarak, müşterilerinize uluslararası kabul gören bu yolla güven verirsiniz.
 2. CMMI belgenizle yazılım geliştirme süreçlerinin doğru uygulanacağını garanti ederek proje sonunda bu güveni boşa çıkartmazsınız.
 3. CMMI sayesinde, yazılım geliştirme sürecinde oluşabilecek riskleri ve bunlarla ilişkili maliyetleri önceden tahmin edebilir ve olası en düşük değerlere çekebilirsiniz.
 4. Uluslararası alanda tanınıp yurtdışındaki potansiyel müşterilerinize gerekli güveni sağlarsınız.
 5. Yurtdışı kaynaklı askeri projelere teklif vermek için en az CMMI 3 düzeyinde olmalısınız.
 6. Yurtdışı bazlı özel sektör firmalarına kurumsal yazılım geliştirme yetkinliğiniz konusunda en öne çıkmanızı sağlar.

EKAGLOBAL Uluslararası Belgelendirme; sektörde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Teknik Kontrol, 2. Taraf Denetim, Personel Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Fuarcılık, Savunma Sanayi Müşavirliği, KVKK Danışmanlığı, OSGB Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

 • +90 232 483 29 29

 • +90 532 621 35 35

 • info@ekaglobal.com.tr

 • Şair Eşref Bul No:18 Altay İş Merkezi D: 602 Çankaya 35210 Konak İZMİR / TÜRKİYE info@ekaglobal.com.tr __________________________________ 1750 Sismet Road MISSISSAUGA TORONTO ONTARIO L4W 1R6 / CANADA info@ethiccert.com __________________________________ Kaiserstrasse 5 40479 Düsseldorf / ALMANYA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Gezegen Sokak No:1/11 G.O.P. Çankaya ANKARA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Bağdat Cad. No:168 / 3 Fenerbahçe Kadıköy / ISTANBUL info@ekaglobal.com.tr

 • Hafta İçi: 08:30 - 18:00 Arası.
  Cumartesi: Kapalı
  Pazar: Kapalı