WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

FUARCILIK HİZMETLERİ

FUARCILIK HİZMETLERİ

28 Kasım 2021, 17:46
FUARCILIK HİZMETLERİ

Ülkemizde fuarcılığın yeniden canlanması, yerli ve milli üreticilerin ürün ve hizmetlerini tüm ülkeye ve dünyaya sunabilmeleri için gayret gösteriyoruz.

15-16 Mart 2018 tarihlerinde, İzmir Ticaret Odasında, Ege Bölgesi Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi'nin birincisini gerçekleştirdik. Zirvede 7 Savunma Sanayi Firması, 121 Tedarikçi adayı ziyaretçi firma katılımıyla 405 B2B İş Görüşmesi gerçekleştirildi.

2-3-4 Kasım 2018 tarihlerinde İzmir Alsancak Tren Garında, Sağlıklı Yaşam Fuarı'nı gerçekleştirdik. Temamız : OBEZİTE oldu. Ülkemizdeki birçok ünlü cerrah, estetisyen ve konusunun uzmanı sağlıkçılar fuarımıza katılım gösterdiler. Fuarda, 44 katılımcı, 773 ziyaretçi, 8 Panel ve 3 Konferans gerçekleşti.

13-14 Haziran 2019 tarihlerinde, Kaya İzmir Termal Otel & Kongre Merkezinde, Ege Bölgesi Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi'nin ikincisini gerçekleştirdik. Zirveye 7 Savunma Sanayi Firması, 130 Tedarikçi adayı ziyaretçi firma katılımı, 755 B2B İş Görüşmesi gerçekleştirildi. Düzenlenen 1 Konferans 2 Panel ile ziyaretçiler sektörel bilgi sahibi oldular.    

16 Ocak 2020 tarihinde Manisa'da gerçekleştirilen Zafer Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi’nin süresi bir gün olup, 9 Savunma Sanayi Firması, 64 Tedarikçi adayı firma ziyareti, 253 B2B İş Görüşmesi ile 1 Konferans 2 Panel gerçekleştirildi.

13-14 Ekim 2021 tarihlerinde tüm sektörlerde İmalat ve Üretim yapan, Ar-Ge Merkezleri, Tasarım Merkezleri, Teknoparklar, Üniversiteler ve Organize Sanayi Bölgeleri'nde yer alan firmaların, Ar-Ge yapan ve Teknoloji üreten Kamu Kurumlarının, Ar-Ge ve tasarımını yaptıkları, ürettikleri ve üretimini planladıkları en inovatif ürünlerin sergilendiği bir platform olan Ar-Ge İnovasyon Sanayi, Teknoloji Fuarı | Esas Expo 2021, Kaya İzmir Termal Otel & Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. 10 Panel, 4 Konferans, 34 Katılımcı firma, 477 B2B İş Görüşmesi, 2 Sektör Toplantısı, 1 Hackathon (Oyun Temalı Proje Yarışması) düzenlendi. 

2022 yılı sonlarında «Ar-Ge İnovasyon Sanayi, Teknoloji Fuarı | Esas Expo 2022» ikincisini uluslararası olarak düzenliyoruz. Hedefimiz yine imalat sektörü ile birlikte kamu ve üniversitenin biraya gelmesini sağlamak, ülkemizde ve global dünyada yapılan teknolojik gelişmeleri ilk elden paylaşımlarını sağlamaktır. Bu fuarımızda gençlerimizin de katılımını sağlamak, teknolojiye olan merak ve sevgisini artırmak için, içerisinde çok keyifli etkinliklerin de yer aldığı bir festivalle birlikte düzenliyoruz.

Fuarcılıkta temel hedefimiz, yerli ve milli üreticiler ile öncelikle ülkemizde büyük ölçekli teknoloji firmalarını ve kurumları bir araya getirmek, büyüklere iyi ve sürdürülebilir tedarikçiler bulmak, üretici firmalara ise kurumsal müşterilerle işbirliği yapmasını sağlamaktır. Makro hedefimiz ülkemizde üretilen ürünlerin yurtdışına ihracatının yapılmasına destek olmak, yurtdışından ise alıcı ve yatırımcıların gelmesini sağlayarak ülkemize teknoloji ve finans transferini sağlanmasına destek olmaktır. 

Ülkemizin gelişmesi ve büyümesi için çok çalışıyor, gayret gösteriyoruz. Yapacak çok işimiz var!..    

EKAGLOBAL Uluslararası Belgelendirme; sektörde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Teknik Kontrol, 2. Taraf Denetim, Personel Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Fuarcılık, Savunma Sanayi Müşavirliği, KVKK Danışmanlığı, OSGB Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

  • +90 232 483 29 29

  • +90 532 621 35 35

  • info@ekaglobal.com.tr

  • Şair Eşref Bul No:18 Altay İş Merkezi D: 602 Çankaya 35210 Konak İZMİR / TÜRKİYE info@ekaglobal.com.tr __________________________________ 1750 Sismet Road MISSISSAUGA TORONTO ONTARIO L4W 1R6 / CANADA info@ethiccert.com __________________________________ Kaiserstrasse 5 40479 Düsseldorf / ALMANYA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Gezegen Sokak No:1/11 G.O.P. Çankaya ANKARA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Bağdat Cad. No:168 / 3 Fenerbahçe Kadıköy / ISTANBUL info@ekaglobal.com.tr

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı