WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

EKAGLOBAL GROUP,  sektörlerinde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme, Danışmanlık, Eğitim Hizmetleri, Fuar Organizasyonu, Savunma Sanayi Müşavirliği alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

EKAGLOBAL GROUP, birçok belgelendirme firmasının temsilciliğini yürütmektedir.  Uluslararası Bağımsız Belgelendirme Kuruluşları ve TÜRKAK tarafından ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 13485, ISO 27001, ISO 10002, ISO 22000, FSSC 22000, AS 9100 vb. bir çok yönetim sistemlerinde, CE Ürün Danışmanlık ve Belgelendirmede hizmetleri vermektedir. EKAGLOBAL, çalışan niteliklerinin değişen şartlara uygunluğun sağlanması için profesyonel eğitim konusuna önem vermektedir.

EKAGLOBAL GROUP, Türkiye’nin tüm bölgelerinde TSE HYB (Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) danışmanlığı yapmaktadır. En kısa sürede ve tüm standartlarda TSE HYB Belgesini EKAGLOBAL GROUP Danışmanlığında edinebilirsiniz.

EKAGLOBAL GROUP, Savunma Sanayine girmek isteyen tüm girişimci ve sanayicilere müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve donanımlı uzman ekibimiz sizlerin Savunma Sanayinde üretim ve iş yapabillirliğinizi artırıcı tüm süreçlerde yanınızda olacaktır. AS 9100 Belgesi, Tesis Güvenlik Belgesi, NATO Gizli Tesis Güvenlik Belgesi, Milli Gizli Tesis Güvenlik Belgesi uzmanlarımız eşliğinde çıkartabilir, böylece tüm askeri ve NATO ihalelerine girebilir hale gelirsiniz. Dilerseniz sizler de Savunma Sanayi Firması olabilirsiniz..

EKAGLOBAL GROUP bünyesindeki Ekaglobal Fair Expo ile özellikle Savunma Sanayi, Teknoloji ve ArGe İnovasyon Fuar Organizasyonları gerçekleştirmektedir. 

Tüm hizmetlerimizde sizlere hizmet verirken aynı zamanda sizlere iş yapma metodumuzu öğreten, işlerinize katkı koyan hizmet anlayışımız olduğunu yaşayarak göreceksiniz..

Saygılarımızla..

EKAGLOBAL Uluslararası Belgelendirme; sektörde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Teknik Kontrol, 2. Taraf Denetim, Personel Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Fuarcılık, Savunma Sanayi Müşavirliği, KVKK Danışmanlığı, OSGB Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

  • +90 232 483 29 29

  • +90 532 621 35 35

  • info@ekaglobal.com.tr

  • Şair Eşref Bul No:18 Altay İş Merkezi D: 602 Çankaya 35210 Konak İZMİR / TÜRKİYE info@ekaglobal.com.tr __________________________________ 1750 Sismet Road MISSISSAUGA TORONTO ONTARIO L4W 1R6 / CANADA info@ethiccert.com __________________________________ Kaiserstrasse 5 40479 Düsseldorf / ALMANYA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Gezegen Sokak No:1/11 G.O.P. Çankaya ANKARA info@ekaglobal.com.tr __________________________________ Bağdat Cad. No:168 / 3 Fenerbahçe Kadıköy / ISTANBUL info@ekaglobal.com.tr

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı